Flamenko Gitar Eğitimi!

Sevgili flamenko gitarcılar, konusunda uzman olan eğitmenler,  müzisyenler,  sitemizde kişisel ya da okulunuza ait gitar dersi duyurlarınızı çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.  Ayrıca “Gitarcılar” bölümünde, bize bilgilerini ilettiğiniz taktirde bu bilgilerinizi ziyaretçilerimiz ile paylaşabiliriz.
İnternet sitemiz  her ne kadar ağırlıklı olarak dans üzerine gözüksede bunun sebebi dansçıların bizlerle daha çok bilgi paylaşmasından kaynaklanmaktadır, bizim özellikle böyle bir yönelimimiz bulunmamaktadır.

Flamenko müziği ve dansı özellikle gitarcısı ve dansçısı bütün olan, ancak ortak bir sinerji yakalanınca ortaya iyi işler çıkaran bir sanat türüdür. Bunu sitemizde de yaşatmak istiyoruz.

Destek ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Flamenko.org

info@flamenko.org

avatar

FL@man

Atilla Aydemir, Makine Mühendisliği mezunu, bir alışveriş merkezinde Yöneticilik yapıyor. Flamenko ile gerçek anlamda 2003 yılı sonlarında tanıştı ve artık onsuz yapamıyor. Flamenko.org sitesi kurucusu, 2010 yılında Flamenko Ankara Derneği Başkanlığını yaptı, dansa iş hayatından fırsat buldukça devam ediyor, ayrıca fotoğraf çekmeyi, Motosiklet ile uzun yolculuklara çıkmayı, farklı kültür ile etkileşimi seviyor.

Flamenko Gitar Eğitimi!” için bir yorum

  • avatar
    22/01/2014 tarihinde, saat 11:59
    Permalink

    Paylaşmak güzel bir şey, bende flemenco gitar ögrenmeye yeni başladım.İsteğim en populer flemenco parçalarını tab ve nota olarak göndeririseniz sevinirim. hayatiselçuk

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir